Mineraalne põsepuna Clementine

Mineraalne põsepuna Clementine


Lily Lolo. Kreemjas matt virsikuroosa põsepuna, mis sobib kõige paremini keskmise nahatooniga inimestele. Clementine rõhutab põskede loomulikku õhetust. Kuna sellel põsepunal on pehme virsiku alatoon, siis annab see näole soojust ja sära. Sobib kõikidele nahatoonidele.

• põsepuna ei sisalda karme kemikaale, nanoosakesi, vismutoksükloriidi (bismuth oxychloride), talki, sünteetilisi värv- ja täiteaineid ega keemilisi lõhna- ja säilitusaineid

• loomulik ja õrn põsepuna

• pehme ja siidine, ei jäta nahale paksu kihti

• 100% looduslik

3 g (20 ml-ne pakend)

NB! Loe ülevalt "meediakajastuste" alt, mida ajakirjanduses selle toote kohta räägitakse!

Mineraalne põsepuna Clementine


Mica (mica), raudoksiidid (iron oxides)

Mineraalne põsepuna Clementine


Prima

Ajakiri Prima, märts 2013

Kuna Lily Lolo põsepunad on väga õrna koostisega, siis sobivad need ideaalselt tundlikule nahale.

Heat

Ajakiri Heat, veebruar 2013

Kõik vallalised naised! Ükskõik milliseid teie plaanid ka ei oleks, kasutage valentinipäeval Lily Lolo põsepuna.

Pregnancy & Birth

Ajakiri Pregnancy & Birth, jaanuar 2013

„Rasedus kiirendab vereringet ja muudab sageli näonaha liigselt punetavaks. Seetõttu vali põsepuna väga hoolikalt. Roosakad toonid võivad seda punetust veelgi rõhutada,“ ütleb jumestuskunstnik Sarah Jane Froom. „Virsikutoonid annavad näole meeldiva värske jume.“ – Lily Lolo põsepuna Clementine.

Sunday Express

Ajakiri Sunday Express, oktoober 2011

Loomulik kumav nahk

Miski pole kosmeetikamaailma viimasel ajal nii palju muutnud kui mineraalkosmeetika. Praegused koostisosad on sulgkerged, säraandvad ja isegi naha seisukorda parandavad. Mineraalkosmeetika on kilomeetrite kaugusel vanadest pooreummistavatest toodetest, mis jätsid näole elutu mulje. Ajakiri Sunday Express soovitab Lily Lolo mineraalseid põsepunasid.

Easy Living

Ajakiri Easy Living, aprill 2011

Taaselusta jumetu nahk nende taevalike keemiavabade põsepunadega. Lily Lolo põsepunad on valmistatud 100% looduslikest mineraalidest, mis toidavad ja kaitsevad nahka. Parimate roosikarva toonide hulka kuuluvad Rosebud, Sweet Fig, Cherry Blossom, Doll Face, Clementine ja Juicy Peach.

More

Ajakiri More, november 2010

Kuigi kreemibaasil põsepunad niisutavad nahka rohkem, võivad nad ka poore ummistada ja vistrikke põhjustada. Lily Lolo mineraalpuudrid koosnevad väikestest osakestest, ei kuivata nahka ning neid on võimalik nahale kanda õhukeste kihtide kaupa. Kuna Lily Lolo põsepunad ei sisalda täiteainet talki, kulub neid oluliselt vähem kui tavalist põsepuna.

Professional Beauty

Ajakiri Professional Beauty, august 2009

Lily Lolo suvised põsepunad

Lily Lolo on andnud välja uue sarja mineraalseid põsepunasid, mis annavad igale kasutajale tervisest pakatava jume ja jätavad mulje, nagu nad oleks terve päeva päikese käes veetnud. Pakutav tootevalik on lai ja igaüks leiab hoolimata nahatoonist endale sobiva põsepuna, et muuta oma välimus tõeliselt suviseks. Põsepunad on parabeeni- ning sünteetiliste värvainete ja nanoosakeste vaba.

Glamour

Ajakiri Glamour, mai 2008

Põsepuna sisaldab nii tugevat pigmenti, et seda kulub imevähe. „Kanna seda põskedele vatipalliga, sest vati külge jääb vähem värvi,“ ütleb Lily Lolo mineraalkosmeetika sarja asutaja Vikki Chan

Hind varem: 9.90 Soodushind: 7.90
Osta