Mineraalne põsepuna Cherry Blossom

Mineraalne põsepuna Cherry Blossom


Lily Lolo. Hele virsikuroosa põsepuna, mis sätendab kergelt ja sobib hästi kahvatumale nahale. Virsikukarva põsepunad imiteerivad hästi loomulikku õhetust ja muudavad jume säravamaks. Kandes põsepuna põskede keskosale, annab see näole soojust ja pehmet kuma. Cherry Blossom on nagu terve näonahk, mis on pandud ühte purki.

• põsepuna ei sisalda karme kemikaale, nanoosakesi, vismutoksükloriidi (bismuth oxychloride), talki, sünteetilisi värv- ja täiteaineid ega keemilisi lõhna- ja säilitusaineid

• loomulik ja õrn põsepuna

• pehme ja siidine, ei jäta nahale paksu kihti

• 100% looduslik

3 g (20 ml-ne pakend)

NB! Loe ülevalt "meediakajastuste" alt, mida ajakirjanduses selle toote kohta räägitakse!

Mineraalne põsepuna Cherry Blossom


Mica (mica), titaandioksiid (titanium dioxide), raudoksiidid (iron oxides)

Mineraalne põsepuna Cherry Blossom


Prima

Ajakiri Prima, märts 2013

Kuna Lily Lolo põsepunad on väga õrna koostisega, siis sobivad need ideaalselt tundlikule nahale.

Heat

Ajakiri Heat, veebruar 2013

Kõik vallalised naised! Ükskõik milliseid teie plaanid ka ei oleks, kasutage valentinipäeval Lily Lolo põsepuna.

Sunday Express

Ajakiri Sunday Express, oktoober 2011

Loomulik kumav nahk

Miski pole kosmeetikamaailma viimasel ajal nii palju muutnud kui mineraalkosmeetika. Praegused koostisosad on sulgkerged, säraandvad ja isegi naha seisukorda parandavad. Mineraalkosmeetika on kilomeetrite kaugusel vanadest pooreummistavatest toodetest, mis jätsid näole elutu mulje. Ajakiri Sunday Express soovitab Lily Lolo mineraalseid põsepunasid.

Easy Living

Ajakiri Easy Living, aprill 2011

Taaselusta jumetu nahk nende taevalike keemiavabade põsepunadega. Lily Lolo põsepunad on valmistatud 100% looduslikest mineraalidest, mis toidavad ja kaitsevad nahka. Parimate roosikarva toonide hulka kuuluvad Rosebud, Sweet Fig, Cherry Blossom, Doll Face, Clementine ja Juicy Peach.

More

Ajakiri More, november 2010

Kuigi kreemibaasil põsepunad niisutavad nahka rohkem, võivad nad ka poore ummistada ja vistrikke põhjustada. Lily Lolo mineraalpuudrid koosnevad väikestest osakestest, ei kuivata nahka ning neid on võimalik nahale kanda õhukeste kihtide kaupa. Kuna Lily Lolo põsepunad ei sisalda täiteainet talki, kulub neid oluliselt vähem kui tavalist põsepuna.

Love It!

Ajakiri Love It!, jaanuar 2010

Reese Witherspooni välimus

Paksu jumestuskreemi asemel kasuta toonivat päevakreemi, mis annab näole värsket sära (Clinique Almost Makeup in Neutral). Kanna tooniv päevakreem sõrmedega näole, sest siis sulab kreem kiiremini ja tulemus jääb ühtlasem. Põskedel kasuta sooja roosakat põsepuna (Lily Lolo Mineraalne Põsepuna Cherry Blossom).

Professional Beauty

Ajakiri Professional Beauty, august 2009

Lily Lolo suvised põsepunad

Lily Lolo on andnud välja uue sarja mineraalseid põsepunasid, mis annavad igale kasutajale tervisest pakatava jume ja jätavad mulje, nagu nad oleks terve päeva päikese käes veetnud. Pakutav tootevalik on lai ja igaüks leiab hoolimata nahatoonist endale sobiva põsepuna, et muuta oma välimus tõeliselt suviseks. Põsepunad on parabeeni- ning sünteetiliste värvainete ja nanoosakeste vaba.

Now

Ajakiri Now, juuli 2009

Mida kasutada siis, kui sa oled tumedama nahaga?

Mineraalpuudrid nagu Lily Lolo Cherry Blossom jätavad intensiivsema tulemuse, mida on näha ka tumedamal nahal.

Glamour

Ajakiri Glamour, mai 2008

Põsepuna sisaldab nii tugevat pigmenti, et seda kulub imevähe. „Kanna seda põskedele vatipalliga, sest vati külge jääb vähem värvi,“ ütleb Lily Lolo mineraalkosmeetika sarja asutaja Vikki Chan.

Hind varem: 9.90 Soodushind: 7.90
Osta