Huuleläige Scandalips

Huuleläige Scandalips


Lolo. Õrnalt sädelv julge roosa huuleläige. Isuäratavalt šokolaadine 100% looduslik huuleläige sisaldab rohkelt E-vitamiini ja orgaanilist jojobaõli, mis niisutavad ja kaitsevad huuli. Scandalips on mittekleepuva koostisega siidine huuleläige.

6 ml

NB! Loe ülevalt "meediakajastuste" alt, mida ajakirjanduses selle toote kohta räägitakse!

Huuleläige Scandalips


Riitsinuse seemneõli (ricinus communis seed oil), oleiin/linool/linoleel polüglütserüül (oleic/linoleic/linolenic polyglyceryl), tahkestatud riitsinusõli (hydrogenated castor oil), Sucrose Acetate Isobutyrate, mica (mica), mesilasvaha (cera alba), jojobaseemneõli (simmondisia chiendis seed oil), aroom (aroma), karnaubavaha (copernica cerfifera cera), tokoferool (tocopherol), titaandioksiid (titanium dioxide), karmiin (carmine), raudoksiid (iron oxide)

Huuleläige Scandalips


OK Extra

Ajakiri OK Extra, september 2012

Lily Lolo mineraalkosmeetika sarja on lisandunud uued imeilusate toonidega huuleläiked.

Easy Living

Ajakiri Easy Living, aprill 2010

Minu jaoks ei ole looduslikel huuleläigetel sellist tooni- ja tekstuurivalikut, millega me harjunud oleme saama. Aga kuna on välja arvutatud, et keskmine naine sööb elu jooksul ära umbes 2 kilo huulepulka, siis tundub loogiline, et kui üldse midagi looduslikku kasutada, siis naturaalset huuleläiget. Silmapaistvamaid värve saad Lily Lolo sarjast. „Samuti võid segada mineraalset lauvärvi loodusliku huulepalsamiga, et luua oma isikupärane huuleläige,“ ütleb jumestaja Nadira V Persaud.

Hind varem: 9.90 Soodushind: 7.90
Osta