Kauba ostmine

Muskuse internetipoest kauba tellimine on mugav ja turvaline. Siit poest ostes ei ole vaja registreeruda kasutajaks. Osta saavad nii eraisikud kui ka juriidilised isikud.

Tellimuse esitamiseks valige välja meelepärased tooted ning lisage need virtuaalsesse ostukorvi. Ostukorvi sisust saate ülevaate klikkides ostukorvi ikoonile kodulehekülje päises. Ostukorvis saate muuta kauba kogust, kaupa ostukorvist eemaldada ning esitada tellimust. Enne tellimuse esitamist palun kontrollige üle valitud tooted, kogused, kohaletoimetamise viis, arve summa ning kontaktandmed.

Kauba eest tasumiseks vajutage sobivale pangalingi nupule. Meie e-poes saavad läbi internetipankade maksta Swedbanki, SEB, LHV ja Nordea panga kliendid. Pärast makse kinnitamist vajutage nupule “Tagasi kaupmehe juurde”. Internetipoes kuvatakse teile lõpetuseks teade koos tellimuse numbriga. 

Pärast tellimuse esitamist saadetakse koheselt tellimusankeedis esitatud e-posti aadressile tellimuse vastuvõtmise kinnitus koos arvega. Pangakonto omaniku nimi kajastub arvel.

Kõik Muskuse internetipoes müüdavate toodete hinnad on toodud eurodes. Müüjal on õigus muuta hindu igal ajal sellest ette teatamata (va siis, kui tellimus on juba esitatud).

Kauba kohaletoimetamine

Kauba kohaletoimetamine toimub Omniva või SmartPOSTi vahendusel vastavalt Teie poolt tehtud valikule. Omniva pakiautomaati või postkontorisse ning SmartPOSTi pakiautomaati kohaletoimetamise hind on 1,49 EUR, Eesti siseselt TASUTA ostudele alates 19.90 EUR. Omniva kullerteenust kasutades on kojutoomise hind 2,9 EUR. Alates 39 EUR-st on kojutoomine tasuta. Kohaletoimetamise hinnad kehtivad Eesti Vabariigi piires, on fikseeritud ning ei olene paki kaalust. Reeglina toimetatakse kaup kohale hiljemalt 3 tööpäeva jooksul alates ostusumma laekumisest.

Kauba tagastamine

Ostjal on õigus tellimusest loobuda 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Selleks palume Teil teha vastavasisuline avaldus e-maili teel info@hautenature.eu. Raha tagastatud kauba eest kantakse sellele arvelduskontole, millelt tasuti kauba eest, 5 tööpäeva jooksul alates kauba kättesaamisest müüja poolt. Tagastatava raha hulka ei kuulu transpordikulud. Tagastatav kaup peab olema terve, originaalpakendis ja kasutamata. 

Juhul, kui teieni jõudnud tooted on saanud kahjustada või ei vasta kirjeldusele, palume sellest koheselt teada anda e-posti aadressil info@hautenature.eu. Seejärel pakume Teile toodete asendamist või Teie raha tagastamist. Müüja ei hüvita ega asenda välistele kahjustustele tuginedes tooteid, mida on kasutatud.

Turvalisus

Kauba tellimisel esitatud andmed on salastatud ning neid ei levitata kolmandatale osapooltele, va Omniva või SmartPosti klienditeenindusele tellimuse täitmiseks ning tellimusega seotud küsimuste lahendamiseks. E-kirju eripakkumiste kohta saadetakse vaid siis, kui ostja on selleks eelnevalt tellimust vormistades loa andnud.

Internetipoe ja ostja vaheline ühendus on turvatud krüpteeritud ühenduse abil. Pangalinkide kasutamisel sooritatakse tasumise tehingud panga keskkonnas, millest tulenevalt ei näe OÜ Haute Nature Teie poolt sisestatavaid andmeid Teie pangakonto, kasutajanimede ega paroolide kohta. OÜ Haute Nature saadab pangale andmed teie poolt sooritatava tehingu kohta ning saab hiljem üksnes kinnituse maksekorralduse täitmisest. Panga ja ostja vaheline side on kaitstud SSL-turvaprotokolliga ning panga ja OÜ Haute Nature vahel liikuv informatsioon vastab kõikidele pangalinkide nõuetele ning on üle vaadatud pankade tehnilise personali poolt.