John Masters Organics
New Yorgis tegutsev kuulsuste juuksur John Masters otsustas veidi üle 20 aasta tagasi, et professionaalseid juuksehooldustooteid võib valmistada ka looduslikest vahenditest. John alustas katsetamisi oma koduköögis ja tema eesmärgiks oli luua luksuslik kosmeetikasari, mis hellitaks juukseid ja nahka ja samas austaks kogu loodust. Nüüdseks on John Mastersi tegevus laienenud ja tema ideid aitab ellu viia hulk töökaid inimesi üle kogu maailma. Tulemuseks on üle 30 unikaalse loodusliku kosmeetikatoote, mis on tõhusamad, ohutumad ja luksuslikumad kui ükski teine sünteetiline alternatiiv. Kõik tooted on 70-100% ulatuses orgaanilised (koostisosad on kasvatatud rangeid reegleid järgides); tooted ei sisalda naatriumlaurüülsulfaati, parabeene, geneetiliselt muundatud aineid, kunstlikke lõhna- ega värvaineid, sünteetilisi säilitusaineid ega muid kahjulikke aineid. John Masters Organicsi sari on üks hinnatumaid orgaanilise kosmeetika sarju maailmas.
Lily Lolo
Lily Lolo mineraalkosmeetika sarja asutaja Vikki Khan reisis aastaid tagasi mööda maailma ringi ja avastas enda jaoks mineraalkosmeetika. Talle meeldis nende toodete kergus ja katvus, aga ta ei suutnud leida ühtegi kaubamärki, mis oleks igast küljest täiuslik. 2005. aastal otsustas Vikki kogu ettevaatlikkuse nurka visata ja asutas oma firma, mis sai nime tema kahe õe – Lisa ja Lorraine’i – järgi. Tänaseks on Lily Lolo auhinnatud mineraalkosmeetika sari, mis pakub ilusaid ja harmoonilisi 100% looduslikke tooteid. Lily Lolo mineraalkosmeetika ei sisalda karme kemikaale, sünteetilisi värv- ja täiteaineid ning toodetel on isegi naha seisukorda parandav antibakteriaalne toime. Lily Lolo tooted toovad igas naises esile tema parimad küljed.
100% Pure
Põldmarju korjates tuli 100% Pure’i asutaja Susie Wang uudse idee peale – kui puuviljad ja marjad on nii värvilised, siis miks mitte anda kosmeetikatoodetele värvi looduslike puuvilja- ja marjapigmentidega. Tänu sellele ideele on valminud laiaulatuslik kosmeetikasari täis vitamiine, mineraale ja antioksüdante, mis kasutab ainult patenteeritud looduslikke pigmente. Lisaks jumestusvahenditele on 100% Pure’i sarjas lai valik erinevaid tooteid näole ja kehale, mis kõik sisaldavad ainult looduslikke või orgaanilisi koostisosi. Kõige tipuks lõhnavad ja maitsevad need tooted isuäratavalt hästi.
100% Pure
Teresa Bebla alustas 2004. aastal holistilise toitumise ja neuropaatia ehk loodusravi õppimist. Peagi oli ta täielikus ahastuses, sest ta avastas, et elame maailmas, kus suur osa toidust on täis tervist kahjustavaid mürgiseid kemikaale. Lisaks uuris ta põhjalikult ökotoodete koostisosi ja avastas, et tegelikult on ainult käputäis kaubamärke, mis pakuvad tõeliselt looduslikke või orgaanilisi tooteid. Teresa hakkas oma laste jaoks ise seepi valmistama, aga ta tundis, et tahab oma loovust ja teadmisi teistega jagada. Kõik see sillutas tee uue looduskosmeetika brändi Whole Truth Solutions loomisele. Praeguseks on need lõbusad 100% looduslikud tooted saanud iluekspertide auhindu ning palju positiivset meediakajastust. Osa Whole Truth Solutions toodete müügist saadud kasumist annetatakse vähiennetuse organisatsioonile Cancer Prevention Coalition.
100% Pure
Giovanni Cosmetics on 1970. aastal loodud perefirma, mille asutas juuksur-stilist ja Beverly Hillsis asuva salongi omanik Arthur Guidotti. Tema salong meelitas ligi kõiki kõige mõjukamaid inimesi Lõuna-Californias. Guidotti missiooniks oli luua juuksehooldustooteid, mis oleksid loodusest inspireeritud ja annaksid samaaegselt suurepäraseid tulemusi. Nüüdseks on ettevõtte juhtimise üle võtnud Arthur Guidotti poeg, kes jätkab oma isa missiooni elluviimist ning pakendamisel erilist tähelepanu suunates on Giovanni Cosmeticsi toodetest loonud elegantse ja tervikliku sarja.
Couleur Caramel
Couleur Caramel on auhinnatud originaalne ja innovaatiline looduskosmeetika sari Prantsusmaalt. Couleur Caramel sai alguse kahe prantsuse mehe unistusest. Cédric Ferreolil ja David Reccolel oli pika-ajaline kogemus ja teadmistepagas nii kosmeetikatööstusest kui ka ärivallast ja koos soovisid nad luua firma, mille kõikidel osalistel – nii töötajatel kui ka klientidel - on ühine eesmärk. Tulevik. Couleur Caramel ühendab toodete naturaalsed koostisosad nüüdisaegse tehnoloogiaga saades tulemuseks kõrge pigmendisisalduse ja kvaliteediga meigitooted. Kõik meigitooted on nahka hooldavate ja niisutavate omadustega, sest sisaldavad erinevaid orgaanilise päritoluga ravimtaimi ja taimeekstrakte, - õlisid, - vahasid ning looduslikke mineraale ja vitamiine. Couleur Caramel on märgistatud prantsuse Cosmebio sertifikaadiga ja on esimene Ecocert sertifikaadiga tunnustatud meigimärk. Couleur Caramel on roheline bränd igas mõttes - toodete pakendid on keskkonnasõbralikud ja valmistatud taaskasutatavatest ja isegi biolagunevatest materjalidest.